![Туризмът – приоритет в програмата за управление на Бургас](https://www.gramofona.com/assets/post/d5e0e23e2545937c4722db0e0c0cc209.jpg)
Туризмът – приоритет в програмата за управление на Бургас
23.02.2016Бургас ще работи за създаването на собствен бранд, който да превърне общината в разпознаваема и предпочитана дестинация за туристите.
Бургас ще работи за създаването на собствен бранд, който да превърне общината в разпознаваема и предпочитана дестинация за туристите.
По правилник телевизиите имат право само на репортажни кадри. Днес обаче ще имат възможност да снимат обсъждането на две важни докладни, свързани със спортните клубове.
Местният парламент ще се произнесе по предложението на кмета Димитър Николов за намаляване на таксата за детските градини.
Всеки месец организаторите ще подкрепят финансово по една кауза.
Община Поморие започва поощрителна кампания за най-съвестните си данъкоплатци.
На заседанието на местния парламент утре трябва да се гласуват новите по-високи такси за услугите на ЕСГРАОН.
Инцидентът е от нощта на 19 срещу 20 февруари.
Комисията за защита от дискриминация ще заседава на 25 февруари.
Народният представител ще се среща с граждани в централата на БСП в Бургас на ул. „Фердинандова” №60.