Доброволци към Кризисния център в Бургас организират голям благотворителен концерт, зад който застава и редакцията на новинарския сайт Грамофона нюз. „Гласът на мира“ ще се проведе на 15 май /неделя/ от 18:00 часа в Летния театър, съобщават организаторите.
В театъра ще бъдат поставени кутии за дарения, в които всеки може да остави средства, а посещението на концерта ще бъде безплатно. Освен изпълнители от Бургас и страната, в събитието ще се включат и украински певци и танцьори.
Ето програмата и кои изпълнители ще участват:
Детска програма:
Вокална група INOVAKIDS към ОУ "Александър Георгиев-Коджакафалията"- гр.Бургас, с ръководител Станислава Чернева.
Вокално Студио "Лилу", с ръководител Светлана Ермолова
Танцово студио "Streat Jazz" Бургас
Детско-юношески ансамбъл по народни танци "ВЕСНЯНКА", гр. Хмелницки, Украйна, с
ръководител Валентина Мандзий
Народен художествен колектив ансамбъл по съвременна хореография "Фламинго" към Киевския детско-юношестки дворец. Художествени ръководители - Людмила Грищенко, Наталия Желяк.
Флашмоб "М Фактор"
Български изпълнители:
Георги Дюлгеров
VASKO
Емил Минчев (от група Ahead)
Дани и Иван (от бар Нептун)
"NOT WAR" formation
Украински изпълнители:
Катерина Бужинска
Малко не ставате ли нагли с всичките тия кампании за тая напаст? Що не събрахте и за сирийците? Те не са ли хора?